Giant Eagle Weekly Ad Coupon Match Up (2/2- 2/8)

Previous: : Next
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Email this to someone
Giant-Eagle-weekly-coupon-matchups

Giant Eagle Weekly Ad Coupon Match Up 4/14-4/20)

Giant Eagle Weekly Ad Coupon Match Up (2/2 – 2/8)

Check out our Giant Eagle home page where you can learn how to save more every week at Giant Eagle. Just click on the ‘store tips’ tab.  These deals are valid (2/2 – 2/8).  Save on Cereal, Luvs Diapers, Pantene, Crest toothbrushes, and more!

Check out this  week’s Super Bowl Party Game Day foods on sale with Coupons!  Get nice deals on DiGiorno Pizzas, Ballpark Beef Patties, Paper Plates and Cups, and more!

Super Bowl Party Game Day Deals

Ballpark Beef Patties-$5.99

digiorno-pizza-coupon

$2.99 each

DiGiorno Pizza-$4.48
Buy three @$4.48 each
=$13.44
Use B2G1 Free Coupon from 1/29 RP
Final Cost:  $2.99 each

Save $0.55 - HORMEL® Brand

Save $0.55

HORMEL® Brand

on the purchase of two (2) HORMEL® Chili Products

55¢
Expired

Hormel Chili-2/$3
Buy two=$3
Use $0.55 off any TWO HORMEL Brand
Final Cost:  $1.23 each

kens-salad-dressing

As low as $0.88!

Ken’s Salad Dressing-$1.88
Use $1/1 from 1/8 SS
Final Cost:  $0.88

Hefty Foam Plates-$2.98 BOGO
Buy two=$2.98
Use $1/2 Printable Coupon
Final Cost:  $1.98/2-$0.99 each

Hefty Foam Cups-$2.98 BOGO
Buy two=$2.98
Use $1/2 Printable Coupon
Final Cost:  $1.98/2-$0.99 each

McCafe K-Cups-$5.99
Use $1.50 off one McCafe Coffee
Final Cost:  $4.49

Cinnamon Toast Crunch Cereal-4/$10
Buy four=$10
Use two $1.00 off TWO BOXES Big G or Nature Valley cereals
Final Cost:  $2 each WYB 4

Cocoa Puffs Cereal-4/$10
Buy four=$10
Use two $1.00 off TWO BOXES Big G or Nature Valley cereals
Final Cost:  $2 each WYB 4

Rice Krispies Cereal-$1.99
Buy two=$3.98
Use $1/2 Printable Coupon
Final Cost:  $2.98/2

Valentine’s M&M’s-$2.88
Buy two=$5.76
Use $1.00 off any 2 MARS Valentines Day
Final Cost:  $4.76-$2.38 each

Nature Valley Granola Bars-2/$5
Buy two=$4
Use $0.50 off TWO BOXES any flavor Nature Valley Bar
Final Cost:  $4.50/2-$2.25

Kellogg’s Frosted Flakes-$1.99
Buy three at $1.99 each
=$5.98
Use $1/3 Printable Coupon
Final Cost:  $4.97/3-$1.66 each

Kellogg’s Raisin Bran-$1.99
Buy two=$3.98
Use $1/2 Printable Coupon
Final Cost:  $2.98/2-$1.49 each

BOGO Deals

Super Pretzels-$3.98 BOGO
Buy two=$3.98
Use $0.75/1 from 1/22 SS
Final Cost:  $3.23/2-$1.62 each

Personal Care Deals

Pantene-giant-eagle

$2.33 each at Giant Eagle

Pantene-3/$12
Buy three=$12
Use $5/3 from 1/29 SS
Final Cost:  3/$7-$2.33 each

Crest Toothbrush-$3
Use $0.75 off one Crest Toothbrush
Final Cost:  $2.25

Venus Swirl Razor-$9.99
Use $1.00 off one Venus
Final Cost:  $8.99

Luvs Diapers-$5.99
Use $1.00 off one Luvs
Final Cost:  $4.99

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Email this to someone